Wypożyczalnia samochodów Gdynia cennik

Wypożyczalnia samochodów Gdynia cennik

Wybierasz się na wakacje lub urlop do trójmiasta? Masz prawo jazdy, ale z jakiegoś powodu nie będziesz mógł mieć ze sobą samochodu? Albo po prostu masz dosyć chodzenia wszędzie pieszo?

Świetnie trafiłeś. Jesteśmy firmą zajmującą się wypożyczaniem aut osobowych (i nie tylko) już od wielu lat. Posiadamy ogromny wybór samochodów dopasownych pod praktycznie każdego z naszych klientów. Dbając o osoby wypożyczające u nas auta zapewniamy każdemu pojazdowi ubezpieczenie OC i AC.

Nasza firma znajduje się w Gdyni, a więc w mieście, w którym znajdziecie sporo atrakcji i zabytków. Jednym z przykładów jest choćby port znajdujący się nad Zatoką Gdańską. Jest to trzeci co do wielkości port towarowy w Polsce. W związku z tym jesteśmy przekonani, że nasze samochody mogą być bardzo pomocne w zwiedzaniu zarówno Gdyni jak i całego Trójmiasta.

Osobom, które zdecydują się na wypożyczenie naszych samochodów gwarantujemy profesjonalną, a zarazem bardzo kulturalną i ciepłą obsługę ze strony naszych pracowników. W razie jakichkolwiek problemów z naszymi pojazdami oferujemy całodobową infolinię, która zawsze śpieszy z szczerą i ochoczą pomocą naszym klientom. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą aut oraz na jazdy próbne jakie umożliwiamy przed wypożyczeniem każdego z naszych pojazdów bez wyjątków

Zapraszamy Serdecznie